Naujienos

Nuskambėjo XIX Mažųjų talentų šou atrankos koncertas

Data 2026-05-13

Gegužės 13-ąją Mažeikių kultūros centro Pramogų salėje nuskambėjo XIX Mažųjų talentų šou atrankos koncertas, subūręs drąsiausius ir talentingiausius mūsų krašto mažuosius kūrėjus.

Kultūros centro scena tądien prisipildė spalvų, muzikos ir nuoširdaus jaudulio. Į sceną žengę jaunieji atlikėjai žiūrovams dovanojo skambias dainas, muzikinius kūrinius, nuotaikingus pasakojimus bei kūrybiškus, originalius pasirodymus.

Atrankos koncerte pasirodė 73 talentai, kuriuos ruošė 16 mokytojų. Kiekvienas pasirodymas buvo savaip ypatingas – vieni žavėjo drąsa, kiti stebino vaikiška vaizduote, tačiau visi be išimties spinduliavo nuoširdumu ir pasitikėjimu savimi. Salėje susirinkę tėveliai, mokytojai, draugai ir kiti žiūrovai negailėjo palaikymo šūksnių bei gausių aplodismentų.

Atranką laimėjo ir į finalinį koncertą pateko: Mažeikių lopšelio-darželio „Buratinas“ dainuojančių vaikų ansamblis „Čiauškučiai“ (mokytoja Elona Juškevičienė), Mažeikių Kalnėnų progimnazijos vokalinis duetas Jogailė ir Barbora Reivitytės (mokytoja Roma Skirmontienė), Mažeikių lopšelio-darželio „Gintarėlis“ solistė Elija Motuzaitė (mokytoja Roma Skirmontienė), Mažeikių kultūros centro Dainos studijos solistė Eva Stonkutė (vadovas Antanas Dargis), Mažeikių lopšelio-darželio „Žilvitis“ jaunieji atlikėjai (mokytojos Rita Garalienė, Danguolė Kaminskienė ir Gintė Venclovienė).

Dalyvių pasirodymus vertino komisija: Telšių Kranto progimnazijos muzikos mokytoja metodininkė Valdereza Laurinavičienė, Akmenės rajono meno mokyklos fortepijono klasės mokytojas ekspertas Imants Vežuks ir Mažeikių žemaičių krašto draugijos siela Asta Butienė.

Renginio iniciatorė ir režisierė – Daiva Gedvilienė.

Nuoširdžiai sveikiname atrankos laimėtojus ir linkime jiems kuo didžiausios sėkmės finaliniame koncerte!