
Naujienos

Tradicinių šokių projektas „Sušoktinis“
Gegužės 15-ąją Mažeikių senamiesčio parko Dramblio pieva prisipildė judesio, bendrystės ir vaikystės džiaugsmo – čia vyko tradicinių šokių projektas „Sušoktinis“, skirtas Tarptautinei vaikų gynimo dienai.
Šventės dalyvius pasveikino Mažeikių rajono savivaldybės merė Rūta Matulaitienė, Seimo narė Ingrida Braziulienė ir Mažeikių švietimo centro direktorė Laima Petrulevičienė.
Muzikantas Adrijus Alminas su bičiuliu visus pakvietė į smagią tradicinių šokių kelionę, kurioje netrūko juoko, gyvos muzikos, žaidimų ir bendro ritmo. Pievoje sukosi rateliai, pynėsi šypsenos, o šokis tapo gražia proga susitikti, pabūti kartu ir pajusti tradicijos gyvumą.
Šventei pasibaigus, dalyviai neskubėjo skirstytis – jaunimas dar ilgai linksminosi diskotekoje, kurią vedė Mažeikių vaikų ir jaunimo daugiafunkcio centro jaunieji didžėjai.
Dėkojame pedagogams, rėmėjams ir partneriams, prisidėjusiems prie jaukios ir energingos šventės kūrimo. Ypatingą padėką skiriame įmonei „Magnum“ už gardžius ledus šventės dalyviams.




